Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300055641
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi MPM

39 00

Përfshinë TVSH 18%

42,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ibriku pa tela MPM modeli MCZ-108 është një pajisje e domosdoshme në çdo kuzhinë. Me një kapacitet prej 1.7 litrash dhe ngjyrë të bardhë, ky ibrik kombinon funksionalitetin me dizajnin modern. Pajisja vjen me një bazë që rrotullohet 360° për përdorim më të lehtë.

Ky ibrik është i pajisur me termostat të rregullueshëm dhe sistemin automatik të fikjes për siguri maksimale. Materiali i korpusit prej çeliku inox dhe drita treguese e bëjnë atë jo vetëm të qëndrueshëm por edhe të lehtë për t'u përdorur. Më tej, mbrojtja nga nxehja e tepërt siguron përdorim të sigurt dhe të qëndrueshëm.

Carakteristikat kryesore përfshijnë:

  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
  • Materiali i korpusit: Çelik Inox
  • Termostat i rregullueshëm dhe fikje automatike
  • Mbrojtje nga nxehja e tepërt
  • Tregues i nivelit të ujit
Detajet
Energjia elektrike: 1500 W
Fikja automatike: Po
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
Lloji i hapjes së kapakut: Me buton
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: E bardhë