Blej tani

status:

Tavolinë gaming Huzaro Hero 2.5, RGB/LED, e zezë

Numri i produktit: ACN-300050744
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi huzaro

121 00

Përfshinë TVSH 18%

134,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

10 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tavolina e lojërave Huzaro Hero 2.5 është një tavolinë me cilësi të lartë e krijuar posaçërisht për lojtarë dhe për përdorim në zyrën e shtëpisë. Tavolina përmban një kornizë të fortë çeliku me këmbë të rregullueshme për stabilitet dhe rehati. Pjesa e sipërme e tavolinës është prej materiali MDF me trashësi 2,5 cm, duke siguruar një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të gjerë me përmasa 1200 x 600 mm. Kjo tavolinë vjen gjithashtu me disa veçori të përshtatshme. Përfshin një mbajtëse të integruar për kufje dhe një mbajtëse filxhani, duke i lejuar lojtarët të mbajnë gjërat e tyre thelbësore lehtësisht. Tavolina është e ndriçuar me drita LED RGB, të cilat mund të kontrollohen duke përdorur telekomandën e përfshirë.

Detajet
Materiali: MDF
Ngjyra: E zezë
Telekomanda: Po


Produkte të ngjashme

Produkte të shikuara