Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300046256
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Makita

105 00

Përfshinë TVSH 18%

114,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vluese uji Makita DKT360Z është një produkt me cilësi të lartë nga marka e njohur MAKITA.Vluese uji pa tela me cilësi të lartë nga marka e njohur MAKITA

Kontrollohet me butona të lehtë për t'u përdorur

Dizajn kompakt me dimensione 233 mm (thellësi, lartësi dhe gjerësi)

Mundësohet nga një bateri për lehtësi pa tel

Ngjyra jeshile e gjallë i shton stil kuzhinës tuaj

Detajet
Furnizimi me energji elektrike: Bateri
Lloji i kontrollit: Me buton
Ngjyra: E gjelbër