Blej tani

status:

Monitor AOC G3 25G3ZM/BK, 24.5", Full HD, 240Hz, i zi

Numri i produktit: ACN-300032458
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi AOC

203 00

Përfshinë TVSH 18%

248,00 €
Ju kurseni: 45,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

AOC G3 25G3ZM/BK është një ekran me cilësi të lartë që ofron një rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksele. Me një madhësi ekrani prej 62,2 cm (24,5"), ai ofron një përvojë shikimi të qartë dhe gjithëpërfshirëse. Monitori përmban një ekran kundër shkëlqimit dhe një teknologji pa dridhje, duke siguruar përdorim të rehatshëm dhe miqësor ndaj syve.

I krijuar për lojtarë, monitori AOC G3 25G3ZM/BK ofron një shpejtësi maksimale rifreskimi prej 240 Hz dhe mbështet NVIDIA G-SYNC për lojë të qetë dhe pa grisje. Ai gjithashtu përmban AMD FreeSync Premium për një përvojë të qetë të lojrave. Monitori ka një kohë përgjigjeje prej 0,5 ms, duke minimizuar turbullimin e lëvizjes dhe ghosting.

Detajet
E përshtatshme për: Gaming
Frekuenca maksimale: 240 Hz
Klasa e energjisë: A,G
Kontrasti: 3000:1
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i panelit: VA
Madhësia e ekranit: 24.5"
Ngjyra: E zezë
Numri i porteve: 2
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080


Produkte të ngjashme