Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300027916
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Qoltec

16 00

Përfshinë TVSH 18%

17,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

6 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Karikuesi i makinës Qoltec 50641 është një pajisje e gjithanshme që mund të karikojë deri në katër pajisje njëkohësisht në makinën tuaj. Ka dy porte USB, njëra prej të cilave është një port Quick Charge 3.0 që mund të karikojë pajisjet e përputhshme deri në katër herë më shpejt se një karikues standard.


Ai gjithashtu ka një portë USB Type-C me teknologjinë Power Delivery (PD), e cila lejon karikimin e shpejtë të pajisjeve të përputhshme, duke përfshirë laptopët dhe telefonat inteligjentë. Përveç kësaj, karikuesi ka dy priza çakmakësh që mund të fuqizojnë pajisje të tjera, të tilla si një DVD player portativ ose një ftohës makine. Me një fuqi totale prej 52 W, ky karikues është një aksesor i përshtatshëm për këdo që është në lëvizje.
  • Tensioni i hyrjes:12-24V
  • Tensioni i daljes: 5V / 9V / 12V
  • Fuqia: 52 W
  • Përdorimi në: Tableta, smartphone dhe pajisje të tjera celulare
Detajet
Copë: 1
I përshtatshëm me: Universal
Karikim i shpejtë: Po
Mbështet daljen USB: Po
Ngjyra: E zezë
Numri i daljeve USB: 1
Tensioni i rrymës (V): 12 V,24 V


Produkte të ngjashme