Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Ferrari, LEGO Speed Champions 76906, 512 M

Numri i produktit: ACN-300015252
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Lego

28 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky grup ndërtimi LEGO® Speed ​​​​Champions 1970 Ferrari 512M (76906) u ofron fëmijëve dhe entuziastëve të makinave të të gjitha moshave një shans për të ndërtuar dhe parë një model koleksionist të makinës ikonike të garave. Kjo kopje besnike LEGO rikrijon në mënyrë të përsosur stilin e makinës legjendare të garës së qëndrueshmërisë së viteve 1970, e famshme për performancën e saj të lartë dhe rekordin e shkëlqyer në pista, dhe është edhe e luajtshme edhe e shfaqshme. Udhëzime dixhitale ndërtimi Ky model makine garash kolektive vjen me një broshurë udhëzuese dhe një udhëzues ndërtimi dixhital, të disponueshëm në aplikacionin falas LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët. Ky udhëzues intuitiv ofron funksione zmadhimi dhe rrotullimi në mënyrë që të mund ta shikoni modelin tuaj nga të gjitha këndet. Për entuziastët e zgjuar të inxhinierisë, kompletet e ndërtimit të LEGO Speed ​​​Champions paraqesin modele në miniaturë të disa prej automjeteve më të mira dhe më ikonike në botë. Këto modele me cilësi të lartë tërheqin të rriturit dhe fëmijët, bëjnë dekorime të shkëlqyera dhe janë të shkëlqyera për argëtim emocionues në gara me automjete të tjera në seri.

Detajet
Lloji: Box
Mosha: 8+ vjet
Ngjyra: Shumëngjyrëshe


Produkte të ngjashme