Blej tani

status:

Lodër për mace TRIXIE, top gome (3cm)

Numri i produktit: ACN-300010133
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Trixie

2 00

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Topat TRIXIE janë nga materiali gomë, të shumëngjyrshëm që do të sjellin argëtimin gjatë ditës për kafshën tuaj. Me formë përfekte për të stimuluar instiktet natyrore të kafshës. Sipërfaqja jo e rregullt mundëson kapjen më të lehtë. I përshtatshëm për argëtim dhe ushtrime të pafundme.

Detajet
Lloji i kafshës: Macë
Materiali: Plastikë
Ngjyra: Shumëngjyrëshe


Produkte të ngjashme