Blej tani

status:

Shishe uji për qen Trixie 24605

Numri i produktit: ACN-300009665
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Trixie

9 00

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shishet e ujit të pijshëm për kafshët shtëpiake mund të jenë një zgjidhje e mirë për disa raca që pinë çrregullt. Jo vetëm që përdorimi i tubit nga një shishe uji për kafshët shtëpiake e mban lëkurën e tyre më të thatë, por edhe vetë uji mbetet më i pastër dhe më i freskët...pasi nuk ndotet nga lëmimi, papastërtia ose mbeturinat.

Detajet
Materiali: Çelik,Çelik inox
Ngjyra: E kuqe
Vëllimi: 300 ml


Produkte të ngjashme