Blej tani

status:

Pjatë për ushqim për Qen Trixie, 25011

Numri i produktit: ACN-300009645
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Trixie

3 70

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pjata e ushqimit të kafshëve shtëpiake Trixie është një pjatë për ushqim për kafshët shtëpiake i prodhuar për qen. Është bërë nga materiali inox me cilësi të lartë që është i qëndrueshëm, higjienik dhe i lehtë për t'u pastruar. 


  • Lehtë për t’u pastruar 
  • Bazë që nuk rrëshqet


Pjata e ushqimit Trixie 25011 ka një kapacitet prej 0,45 litrash, duke e bërë atë të përshtatshëm për qentë e vegjël dhe të mesëmDetajet
Lloji i kafshës: Qen
Materiali: Silikon
Ngjyra: Shumëngjyrëshe
Vëllimi: 0.5 L


Produkte të ngjashme