Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300004802
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Maclean

7 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 18.04.2024 deri 19.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo mbajtëse është dizajnuar për mbajtjen e telefonit tuaj në makinë. Thjesht vendoseni pllakën metalike në mes të mbështjellësit dhe celularit, dhe vendoseni atë në mbajtës. Magneti është shumë i fortë, andaj nuk keni nevojë të shqetësoheni se mos iu bie celulari gjatë ngasjes. Falë këtij mbajtësi, ju lehtësisht do të mund ta përdorni celularin tuaj kur jeni në veturë.

Detajet
Copë: 1
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme