Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300004017
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Maestro

82 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shtrydhëse frutash Feel-Maestro MR808 është një pajisje kompakte që ka shumë fuqi! Shtrydhni lëngjet nga frutat, perimet, barishtet dhe produktet e tjera me efikasitet maksimal dhe shijoni shije të përsosur dhe vitamina në një formë natyrale, lehtësisht të tretshme. 

Detajet
Energjia elektrike: 150 W
Frekuenca: 50 Hz
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: E kuqe
Numri i shpejtësive: 2


Produkte të ngjashme