Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300003619
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

153 00

Përfshinë TVSH 18%

168,00 €
Ju kurseni: 15,00 €

9 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Për gatimin e përditshëm. Blloku i thikës i koordinuar me ngjyra vjen me një thikë prerëse, thikë kuzhinieri, thikë shërbimi dhe thikë buke. Përveç një grupi thikash me doreza plastike ergonomike, kompleti përfshin gjithashtu një mprehëse dhe gërshërë kuzhine për t'iu përshtatur serisë. Të gjitha thikat janë bërë prej çeliku të veçantë inox në Solingen dhe janë veçanërisht rezistente ndaj korrozionit falë teheve FRIODUR të ngurtësuara nga akulli.


Përmbajtja e kompletit:

  • Thikë prerëse - 10 cm,
  • Thikë e përdorimit - 13 cm,
  • Thikë e shefit - 20 cm,
  • Thikë buke - 20 cm,
  • Gërshërë universale,
  • mprehës,
  • Bllok thike.
Detajet
Lloji i produktit: Set thikash
Materiali: Plastikë,Çelik
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme