Blej tani

status:

Aparat për kokoshka Esperanza EKP007, 0.27 L, 1200 W, e bardhë/zezë

Numri i produktit: ACN-300003076
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

27 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

4 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Falë prodhuesit të kokoshkave Esperanza POP, ju mund të përgatisni një rostiçeri të shëndetshme dhe të shijshme në 2~3 minuta. Falë qarkullimit të ajrit të nxehtë, kokoshkat do të përgatiten në mënyrë të shëndetshme, pa përdorimin e vajit plotësisht pa yndyrë!

Detajet
Energjia elektrike: 1200 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme