Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002725
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Clatronic

26 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Toster i përshtatshëm për përgatitjen e 4 sanduiçeve trekëndore. Tosteri Clatronic është rezistent ndaj nxehtësisë, me një perdorim shumë të lehtë.

Ka nje fuqi prej 750 W dhe është i lehtë për t'u pastruar.


 • Veshje jo ngjitëse
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Çelësi i sigurisë
 • Rregullator automatik i temperaturës
 • Dorezë e izoluar termikisht
 • 2 drita treguese (treguesi i statusit të pjekjes) për furnizim me energji elektrike dhe ngrohje
 • Sistemi i mbylljes
 • Furnizimi me energji elektrike: 220-240 V, 50 Hz
 • Konsumi i energjisë: 750 W
 • Përmasat (W x H) x D): 230 x 80 x 230 mm
 • Pesha: 1.02 kg
Detajet
Energjia elektrike: 750 W
Frekuenca: 50 Hz
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme