Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002702
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Tefal

128 00

Përfshinë TVSH 18%

138,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

7 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tefal SW854D është një pajisje e përshtatshme për çdo kuzhinë që lejon përgatitjen e shpejtë dhe të lehtë të sanduiçeve. Ky produkt vjen me një fuqi prej 700 watt dhe është i dizajnuar për të ofruar performancë dhe efikasitet. Ngjyra e tij është e zezë dhe është bërë nga çeliku i pandryshkshëm, që e bën atë jo vetëm të qëndrueshëm por edhe të lehtë për tu pastruar.

Përveç kësaj, pajisja mund të përdoret për të përgatitur lloje të ndryshme të sanduiçeve, duke ju mundësuar të eksploroni receta të ndryshme dhe të shijoni ushqime të shijshme në çdo kohë.

  • Marka: Tefal
  • Fuqia: 700 W
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: Çelik i pandryshkshëm
  • Lehtë për tu pastruar dhe i qëndrueshëm
Detajet
Energjia elektrike: 700 W