Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002444
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi eldom

63 00

Përfshinë TVSH 18%

70,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

10 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Filtrat HEPA për fshesa me korrent, ofrojnë pastrim me cilësi të lartë. Janë shumë efektive në heqjen e grimcave si poleni, zbokthi i kafshëve shtëpiake, marimangat, pluhuri dhe tymi. Një vakum normal do t'i riqarkullonte këto grimca përsëri në ajër. Në vend të kësaj, vakumët e filtruar me HEPA i bllokojnë grimcat.

Detajet
Energjia elektrike: 1400 W
Ngjyra: E zezë