Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: 048-200000003
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Furnitori: NANO DISTRIBUTION SH.P.K.
Brendi ActiNovo

39 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vibrance është një kombinimin perfekt i produkteve kundër plakjes, antioksidantëve dhe anti-inflamatorëve. Përzierja e Quercetin, Fisetin dhe Coenzyme Q10 ju ofron antioksidantë të fuqishëm për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme.

ActiNovo Vibrance është vegan, jo alergjik dhe mbështet mirëqenien tuaj të përgjithshme. Ky produkt kombinon shijet e lime, kastravecit dhe xhenxhefilit për një shije freskuese.


Produkte të ngjashme