Blej tani

status:

Printer portativ Kodak Dock Plus PD460Y80 Instant, 4X6, 80 copë, e verdhë

Numri i produktit: RMU-200004031
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Kodak

143 00

Përfshinë TVSH 18%

152,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me Kodak Dock Plus PD460Y80, mund të printoni lehtësisht fotot tuaja të preferuara në çdo kohë dhe kudo. Ky printer fotografish është i pajtueshëm me pajisjet Apple iPhone, iPad dhe Android dhe gjithashtu mbështet lidhjen me wireless, Bluetooth.Kodak Dock Plus përdor teknologjinë 4PASS për të siguruar që fotot tuaja të printohen në mënyrë të përsosur. Për ta bërë printimin edhe më të përshtatshëm, mund të shkarkoni aplikacionin Kodak Photo Printer. Ky aplikacion ju lejon të printoni fotot tuaja kudo dhe në çdo kohë.


 E përputhshme me pajisjet Apple iPhone, iPad dhe Android

- Mbështet lidhjen me wireless, Bluetooth

- Printon duke përdorur teknologjinë 4PASS

- Aplikacion i shkarkueshëm.

Detajet
Bluetooth: Jo
Lidhës USB: USB C
Ngjyra: E verdhë
Lartësia: 170 mm


Produkte të ngjashme