Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200002931
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

30 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

12 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hook Accessories SMEG për Earth SMDH01 është një goditje e veçantë e krijuar për t'u përdorur me serinë e pajisjeve të kuzhinës SMEG's Earth. Ajo ofron një sërë karakteristikash të tilla si një ndërtim i qëndrueshëm dhe një dizajn i lehtë për tu instaluar.Një goditje e veçantë e krijuar për t'u përdorur me serinë e pajisjeve të kuzhinës Smeg's Earth Series


Ndërtim i qëndrueshëm që mund të mbajë sende të rënda pa u prishur ose përkulur


Dizajn i lehtë për t’u instaluar që nuk kërkon mjete ose pajisje të veçanta


Ideale për tenxhere të varur, tigan dhe vegla të tjera të kuzhinës për qasje dhe organizim të lehtë

Detajet
Materiali: Alumin
Ngjyra: Hiri
Lartësia: 178 mm


Produkte të ngjashme