Blej tani

status:

Kamerë sigurie smart Xiaomi Mi C200, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200002123
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

32 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

6 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi MI SMART CAMERCA C200 është një kamerë sigurie i krijuar për t'u përdorur në mjediset e shtëpisë ose të zyrës. Ai përmban regjistrim video 1080p Full HD, një lente me kënd të gjerë dhe audio të dyanshme, duke ju lejuar të shihni dhe të komunikoni me njerëzit ose kafshët shtëpiake në fushën e shikimit të kamerës. Kamera ka një dizajn kompakt dhe të matur, duke e bërë të lehtë instalimin dhe përzierjen me dekorimin e shtëpisë ose zyrës suaj. Ai gjithashtu ka një sërë veçorish smart, duke përfshirë zbulimin e lëvizjes, shikimin e natës dhe ruajtjen në renë kompjuterike, duke ju lejuar të personalizoni mënyrën se si dëshironi të njoftoheni për ngjarjet dhe të mbani pamjet tuaja të sigurta.


MI SMART CAMERCA C200 është i pajtueshëm me aplikacionin Xiaomi Mi Home, i cili ju lejon të shikoni me lehtësi pamjet drejtpërdrejt, të merrni sinjalizime dhe të kontrolloni kamerën nga telefoni ose tableti juaj. Në përgjithësi, Xiaomi MI SMART CAMERCA C200 është një kamera sigurie e besueshme dhe e përshtatshme që mund t'ju ndihmojë të mbani një sy në shtëpinë ose zyrën tuaj kur nuk jeni aty.

Detajet
Kabllot e përfshira: USB
Kapaciteti i memories: 32 GB
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i lidhjes: Wireless
Mbështetje për shikim gjatë natës: Po
Ngjyra: E bardhë
Wi-Fi: Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme