Blej tani

status:

Telefon Gigaset Landline E290, Wireless, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200001888
Disponueshmëria:

8

Transporti:

FALAS

Brendi Gigaset

42 00

Përfshinë TVSH 18%

46,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një telefon me butona të mëdhenj për të gjitha moshat

 Kryeni telefonata pa ndonjë shtesë të panevojshme, por me veçori të cilësisë premium për përdorim të përditshëm. Si një model në serinë jetësore, Gigaset E290 kombinon një dizajn modern me funksione që janë zhvilluar posaçërisht për njerëzit me nevoja të veçanta vizuale, dëgjimore dhe prekëse. Butonat e mëdhenj, ekrani i lehtë për t'u lexuar dhe forma ergonomike e celularit e bëjnë përdorimin e telefonit një përvojë të këndshme për të gjitha moshat. Versioni E290A gjithashtu krenohet me një aparat telefonik dixhital të integruar.

Detajet
Dimensionet bazë: 88 x 105 x 48 mm
Kohëzgjatja: 300 min
Llojet e mbështetëses së krahut: Mbështetëse e fortë
Lloji i baterisë: AAA
Lloji i ekranit: LED
Lloji i montimit: Në tavolinë
Madhësia e ekranit: 2"
Ngjyra: E bardhë
Thellësia: 173 mm


Produkte të ngjashme