Blej tani

status:

Telefon Gigaset A170, wireless, i kaltër

Numri i produktit: RMU-200001173
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Gigaset

27 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Telefoni Gigaset A170, është një telefon elegant dhe i besueshëm me një sërë veçorish të përshtatshme. Telefoni ka një ekran të qartë, me dritë prapa dhe një tastierë të lehtë për t'u përdorur, duke e bërë të thjeshtë lundrimin nëpër meny dhe cilësime. Gigaset vjen me mundeësi montimi në tavolinë dhe ka një kohë gatishmërie deri në 200 orë, duke ju lejuar ta përdorni për periudha të gjata pa pasur nevojë të karikoni.

Detajet
Dimensionet bazë: 89 x 43 x 89 mm
Lloji i montimit: Në tavolinë
Madhësia e ekranit: 1.5"
Ngjyra: E kaltër


Produkte të ngjashme