Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000103
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

8 60

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Çantat e shpinës me dy shpatulla janë shumë të përshtatshme për personat që të mbajnë me vete mjete të punës dhe gjëra personale. Po ashtu nese jeni duke udhëtuar ose thjesht duke pasur argëtim kjo çantë ka dizajn mXIAOMIinimalist dhe përshtatet me çdo lloj stili.

Detajet
Materiali: Poliestër
Vëllimi: 10 L


Produkte të ngjashme