Blej tani

status:

Maus MSI Clutch GM51 Lightweight , i zi

Numri i produktit: KOM-200145446
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi MSI

89 00

Përfshinë TVSH 8%

115,00 €
Ju kurseni: 26,00 €

23 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

MSI Clutch GM51 Lightweight Wireless është një maus lojrash me performancë të lartë i krijuar nga MSI. Me dizajnin e tij të lehtë, ai u ofron lojtarëve ekuilibrin e përsosur midis shpejtësisë dhe saktësisë. Karakteristika me wireless lejon lirinë e lëvizjes, duke eliminuar telashet e kordonëve të ngatërruar dhe duke ofruar një përvojë të qetë të lojës. Mausi gjithashtu përmban ndriçim të personalizueshëm RGB, duke i lejuar lojtarët të personalizojnë konfigurimin e tyre dhe të krijojnë një atmosferë vizualisht mahnitëse lojrash. MSI Clutch GM51 Lightweight Wireless është i pajtueshëm me PC dhe Mac, duke e bërë atë një opsion të gjithanshëm për lojtarët e të gjitha platformave. Me dizajnin e tij ergonomik dhe ndërtimin e qëndrueshëm.


Karakteristikat:


- Dizajn i lehtë për shpejtësi dhe saktësi të përmirësuar

- Karakteristikë pa tel për lirinë e lëvizjes

- Ndriçim RGB i personalizueshëm për një konfigurim të personalizuar të lojërave

- E pajtueshme me PC dhe Mac për shkathtësiProdukte të ngjashme