Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200063384
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Severin

64 00

Përfshinë TVSH 18%

68,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi Severin SM 3718 është një pajisje e domosdoshme në çdo kuzhinë. Ai vjen me një dizajn të thjeshtë por elegant në ngjyrë të zezë dhe argjendtë, i cili përshtatet lehtësisht me dekorin e çdo kuzhine.

Ky blender ka një kapacitet prej 1.5 litrash, i mjaftueshëm për të përgatitur lëngje, smoothie dhe receta të tjera për familjen tuaj. Përveç kësaj, pajisja ofron dy shpejtësi dhe një funksion puls për të kontrolluar më mirë procesin e përzierjes.

Blenderi Severin SM 3718 është i pajisur me një enë qelqi dhe një shtojcë përzierëse prej çeliku inox, që garanton qëndrueshmëri dhe performancë të lartë gjatë përdorimit.

  • Kapaciteti i enës: 1.5 litra
  • Materiali i enës: Qelq
  • Materiali i shtojcës përzierëse: Çelik inox
  • Shpejtësi: 2 + funksion puls
  • Fuqia: 550 watt
Detajet
Energjia elektrike: 550 W
Kapaciteti: 1.5 L
Ngjyra: E zezë - argjend