Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200004013
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

485 00

Përfshinë TVSH 18%

518,00 €
Ju kurseni: 33,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Puron PU30 është një pajisje pastrimi e lartë dhe pa qese, e cila kombinon funksionet e fshirjes dhe thithjes në një. Me një bateri litium-jon me kapacitet 2200 dhe një motor pa furça, kjo pajisje ofron një pastrim efikas dhe të lehtë. Falë përdorimit të teknologjisë së fundit, ajo vjen me një sërë aksesorësh që përfshijnë një furçë turbo të vogël, një sistem fshirjeje, dhe më shumë.

Pajisja ka një dizajn fleksibël me një përkulje të lehtë dhe ndriçim LED në kapak, duke e bërë atë ideale për arritjen në vende të vështira. Gjithashtu, karakterizohet nga një sistem i lehtë boshatisjeje të rezervuarit dhe një filtrat HEPA 13 që siguron një mjedis më të pastër dhe më të shëndetshëm.

Me një nivel zhurme prej 75 dB dhe një kohë pune prej 48 minutash, Puron PU30 është zgjedhja e përkryer për ata që kërkojnë një zgjidhje të thjeshtë dhe efikase për pastrimin e shtëpisë.

Detajet
Furnizimi me energji elektrike: Bateri
Gjatësia: 20 cm
Kohëzgjatja e karikimit: 3 h


Produkte të shikuara