Blej tani

status:

Këmishë për femra Tena Moda

Numri i produktit: HPG-200559200.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Tena Moda
Madhësia

22 00

Përfshinë TVSH 18%

30,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

27 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këmishë e madhe nga Tenda Moda është e bërë nga 100% poliester dhe vjen në ngjyrë guri. Kjo këmishë ka një stil të gjerë dhe është e përshtatshme për madhësinë L, por është e disponueshme edhe në madhësi S dhe M.

Modelja në foto ka përmasat: Gjatësi 180 cm, Peshë 59 kg, Gjoks 85 cm, Bel 66 cm, Ijë 96 cm. Madhësia e produktit të veshur nga modelja është S.

Stili i këmishës është me qafë në formë V dhe vjen me dy xhepa, duke i dhënë një pamje moderne dhe praktike.

  • Materiali: 100% poliester
  • Ngjyrë: Guri
  • Stil: Oversize me dy xhepa
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L
  • Qafë në formë V