Blej tani

status:

Këpucë komode Forelli për femra, ngjyrë kafe

Numri i produktit: HPG-200524514.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Forelli
Madhësia

83 00

Përfshinë TVSH 18%

94,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

12 %

Dorëzimi prej 29.04.2024 deri 30.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këpucët e reja nga Forelli janë të dizajnuara për të ofruar komoditet maksimal. Materiali i jashtëm dhe i brendshëm janë 100% lëkurë, që siguron një ndjesi të butë dhe të qëndrueshme gjatë gjithë ditës. Këpucët kanë një sistem mbylljeje me velcro që lehtëson veshjen dhe zhveshjen e tyre.

Modeli 29445 vjen në ngjyrë kafe të cilësuar dhe ka një dizajn të gjerë që përshtatet mirë me forma të ndryshme të këmbës. Këto këpucë janë ideale për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë një lartësi të këndshme të takës prej 27mm dhe një bazë 10mm për mbështetje shtesë.

Pesha e lehtë prej vetëm 10 gramëve bën që këto këpucë të jenë zgjedhja e përkryer për ato që kërkojnë komoditet dhe stil në të njëjtën kohë.

  • Materiali i jashtëm dhe i brendshëm: 100% lëkurë
  • Mbyllje me velcro për lehtësi në përdorim
  • Dizajn i gjerë që përshtatet me këmbën
  • Lartësi e takës: 27mm, bazë: 10mm
  • Pesha: 10gr
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E kaftë