Blej tani

status:

Këpucë për meshkuj Tetri, të zeza

Numri i produktit: HPG-200524511.3
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Tetris
Madhësia

92 00

Përfshinë TVSH 18%

122,00 €
Ju kurseni: 30,00 €

25 %

Dorëzimi prej 20.04.2024 deri 22.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Marka Tetri sjell një model të ri të këpucëve për meshkuj, të quajtur Jorcik 1200. Këto këpucë janë në ngjyrë të zezë dhe ofrojnë një stil të thjeshtë dhe modern.

Këpucët janë të disponueshme në madhësi të ndryshme, duke përfshirë numrat 39, 41 dhe 44, për t'u përshtatur me nevojat e secilit klient.

Modeli Jorcik 1200 është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe kombinon rehati me dizajnin e tyre të veçantë.

  • Marka: Tetri
  • Ngjyrë: E zezë
  • Gjinia: Mashkull
  • Madhësi të disponueshme: 39, 41, 44
  • Stil modern dhe i thjeshtë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë