Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200524492.1
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Lig
Madhësia

44 00

Përfshinë TVSH 18%

50,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

12 %

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këpucët Lig Meteor 70 për fusha me bar artificial janë të dizajnuara për performancë të lartë sportive. Ngjyra e tyre blu dhe materiali i veçantë i sipërfaqes shtojnë estetikën dhe funksionalitetin e tyre.

Këto atlete përmbajnë një shtresë të posaçme lëkure artificiale që është rezistente ndaj ujit dhe goditjeve, si dhe një shtresë të brendshme pambuku për komoditet maksimal gjatë përdorimit.

Detajet si mbrojtja e fortë plastike në pjesën e kîmbës dhe shtimi i forcës në pjesën e hundës shtojnë në sigurinë dhe qëndrueshmërinë e këpucëve në terrenin e lojës.

  • Lëkurë artificiale e veçantë për rezistencë ndaj ujit dhe goditjeve.
  • Shtresë e brendshme EVA e dizajnuar për qëllime sportive.
  • Reinforcim në pjesën e hundës për të reduktuar goditjet.
  • Shtresë e brendshme pambuku për performancë të lartë dhe pa zgjatje.
  • Mbrojtje plastike në pjesën e kîmbës për të parandaluar lëndimet.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër