Blej tani

status:

Shapka dhe Shall për Djem Breeze, me Ari të Gri

Numri i produktit: HPG-200523726.1
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Breeze
Madhësia

22 00

Përfshinë TVSH 18%

29,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

24 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shapka dhe shall për djem nga marka Breeze janë aksesorë të përshtatshëm për dimër dhe janë të përshtatshme për fëmijë nga 1 deri në 4 vjeç. Ngjyra e tyre e qetë e gri dhe dizajni me ari të qëndisur i bëjnë ato të përshtatshme për çdo lloj veshjeje dimërore.

Seti përfshin një shapka me pompom në krye dhe një shall, të dyja të bëra nga akrilik i trashë dhe të brendshme me fleece për të ofruar ngrohtësi dhe rehati maksimale gjatë ditëve të ftohta. Stili i tyre është trend dhe janë të lehta për t'u kombinuar me veshje të ndryshme.

Këto aksesorë duhet të lahen me dorë për të ruajtur cilësinë dhe formën e tyre. Janë zgjedhja ideale për të mbajtur fëmijët tuaj të ngrohtë dhe në modë gjatë sezonit të dimrit.

  • Materiali: Akrilik
  • Ngjyra: Gri
  • Stili: Trend
  • Sezoni: Dimër
  • Larja: Me dorë
Detajet
Gjinia: Djalë
Ngjyra: Hiri