Blej tani

status:

Kominoshe për bebe djem Breeze, me model elefant të bardhë

Numri i produktit: HPG-200523572.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Breeze
Madhësia

18 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kominoshe për bebe djem nga marka Breeze janë të përshtatshme për fëmijët nga 0 deri në 3 muaj dhe 4 deri në 6 muaj. Ngjyra e bardhë dhe modeli me elefant bëjnë që këto kominoshe të jenë të veçanta dhe të pëlqyera.

Materiali është 100% pambuk, i cili është i butë dhe i rehatshëm për lëkurën e fëmijës. Kominoshet janë me mëngë të gjata dhe kanë një qafë të llojit baby collar, e cila është e lehtë për tu veshur dhe zhveshur.

Produkti ka karakteristika si kapëse për të lehtësuar veshjen dhe një kapelë të përfshirë, duke e bërë atë ideal për çdo stinë dhe për përdorim të përditshëm.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Modeli: Me elefant dhe kapëse
  • Ngjyra: E bardhë
  • Stili: Trend dhe praktik
  • Sezoni: I përshtatshëm për të gjitha stinët
Detajet
Gjinia: Djalë
Ngjyra: E bardhë