Blej tani

status:

Këpucë Forelli për femra, ngjyrë taba

Numri i produktit: HPG-200519121.4
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Forelli
Madhësia

83 00

Përfshinë TVSH 18%

94,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

12 %

Dorëzimi prej 23.04.2024 deri 24.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këpucët Forelli janë të dizajnuara për përdorim të përditshëm dhe janë prodhuar në Turqi. Sipërfaqja e jashtme dhe mbështetja e brendshme janë të bëra 100% nga lëkurë, që ofron komoditet dhe stil në çdo hap.

Baza e këpucëve është bërë nga poliuretani, i cili siguron qëndrueshmëri dhe lehtësi gjatë ecjes. Këto këpucë janë të disponueshme në madhësi të ndryshme, duke përfshirë numrat 36, 37, 38 dhe 41.

Ngjyra taba e këpucëve ofron një pamje të thjeshtë dhe elegante, e cila mund të kombinohet lehtësisht me veshje të ndryshme.

  • 100% lëkurë në sipërfaqen e jashtme dhe të brendshme.
  • Baza e bërë nga poliuretani për qëndrueshmëri.
  • Prodhuar në Turqi.
  • Ideale për përdorim të përditshëm.
  • Disponueshme në madhësi të ndryshme: 36, 37, 38, 41.
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: Kaftë mesëm