Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200501532.9
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi June
Ngjyra
Madhësia

13 30

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 7,70 €

37 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: June

Gjinia: F

Lloji: Trenerka


 

PËRBËRJA DHE MATERIALI 

• Përbërja: 65% Pambuk 30% Poliester 5% Elastan

• Larja: Udhëzimin për larje e gjeni në pjesen e brendshme të produktit

Detajet
Gjinia: Vajzë


Produkte të ngjashme