Blej tani

status:

Maicë për femra June

Numri i produktit: HPG-200500321.16
Disponueshmëria:

6

Transporti:

FALAS

Brendi June
Ngjyra
Madhësia

12 00

Përfshinë TVSH 18%

17,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

29 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: June

Gjinia: F

Lloji: Maicë pa mëngë


DETAJE PËR PRODUKTIN

• Modeli: I thjeshtë

• Mëngët: Pa mëngë


PËRBËRJA DHE MATERIALI

• Përbërja: Pambuk

• Larja: Udhëzimin për larje e gjeni në pjesën e brendshme të produktit

Detajet
Gjinia: Femër


Produkte të ngjashme