Blej tani

status:

Maicë polo për meshkuj June

Numri i produktit: HPG-200498962.7
Disponueshmëria

5

Transporti:

FALAS

Brendi June
Ngjyra
Madhësia

9 50

Përfshinë TVSH 18%

24,00 €
Ju kurseni: 14,50 €

60 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: June

Gjinia: M

Lloji: Maicë polo


DETAJE PËR PRODUKTIN

Modeli: I thjeshtë

Mbërthimi: Me pulla

Mëngët: Të shkurtra


PËRBËRJA DHE MATERIALI

Përbërja: 100% pambuk

Larja: Udhëzimin për larje e gjeni në pjesën e brendshme të produktit


Produkte të ngjashme