Blej tani

status:

Xhinse për meshkuj Banny Jeans, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200307668.7
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Banny Jeans
Madhësia

20 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

29 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xhinset për meshkuj nga Banny Jeans janë të dizajnuara për të ofruar komoditet dhe stil. Ngjyra blu e errët dhe kombinimi i pëlhurës prej 99% pambuku dhe 1% elastan ofrojnë një pamje klasike dhe një ndjesi të përshtatshme gjatë gjithë ditës.

Modeli ka një qëndrim të rregullt dhe përmban gjithsej 5 xhepa, duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e sendeve tuaja personale. Madhësitë e disponueshme variojnë nga 30 deri në 38, duke u përshtatur me nevojat e shumë klientëve.

Me masat e modelit të lartë 1.87 m dhe peshë 80 kg, madhësia e mostrës është 31. Këto xhinse janë zgjedhja ideale për ata që kërkojnë kombinimin e përsosur të stilit dhe rehatit.

  • Materiali: 99% Pambuk, 1% Elastan
  • Ngjyra: Blu e errët
  • Gjinia: Mashkull
  • Modeli: Regular Fit
  • Madhësi të disponueshme: 30, 31, 32, 33, 34, 38
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët