Blej tani

status:

Maicë për femra Calvin Klein Jeans

Numri i produktit: GIR-200021746.1
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi
Madhësia

41 00

Përfshinë TVSH 18%

53,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

23 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë nga marka Calvin Klein Jeans, e përshtatshme për stinën e pranverës dhe verës. Ngjyrë e çelët blu që sjell një pamje të freskët dhe të rehatshme.

Prodhimi nga 100% pambuk garanton komoditetin dhe qëndrueshmërinë gjatë përdorimit të përditshëm. Dizajni me qafë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra ofron një stil klasik dhe të thjeshtë.

Modeli vjen në madhësi të ndryshme si M, S dhe XS, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të klientëve. Përdorimi i lehtë pa nevojën për mbyllje të veçantë e bën këtë maicë ideale për veshje të shpejtë.

  • Marka: Calvin Klein Jeans
  • Ngjyrë: e çelët blu
  • Materiali: 100% pambuk
  • Qafa: e rrumbullakët
  • Mëngë: të shkurtra
Detajet
Gjatësia e mëngëve: Të shkurtra
Gjinia: Femër
Jakë: Jakë e rrumbullakët
Modeli: Me dizajn të shtypur
Sezona: Pranverë,Verë