Blej tani

status:

Pantallona për femra Vero Moda, bezhë

Numri i produktit: GIR-200011654.5
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Vero Moda
Madhësia

28 00

Përfshinë TVSH 18%

39,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

28 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Vero Moda

Gjinia: F

Lloji: Pantallona

Sezoni: Pranverë/Verë


DETAJE PËR PRODUKTIN

Ngjyra: Bezhë

Modeli: Të thjeshta


PËRBËRJA DHE MATERIALI

Përbërja: 100% poliester

Larja: Të lahen në makinë larëse në 30°C

Detajet
Gjinia: Femër
Modeli: I thjeshtë
Ngjyra: Bezhë
Sezona: Pranverë,Verë
Xhepat: Të përparmë


Produkte të ngjashme