Blej tani

status:

Fund për femra Desigual, i kaltër

Numri i produktit: GIR-200004188.3
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi
Madhësia

59 00

Përfshinë TVSH 18%

81,00 €
Ju kurseni: 22,00 €

27 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Desigual

Gjinia: F

Lloji: Fund

Sezoni: Vjeshtë/Dimër


DETAJE PËR PRODUKTIN

• Ngjyra: E kaltër

• Modeli: printim


PËRBËRJA DHE MATERIALI

• Përbërja: -100% pambuk

• Larje: lahet me makinë në 30°

Detajet
Gjinia: Femër
Modeli: Me dizajn të shtypur
Mënyra e mbërthimit: Me zinxhir dhe pullë
Ngjyra: E kaltër
Sezona: Vjeshtë - Dimër


Produkte të ngjashme