Blej tani

status:

Numri i produktit: FSA-200000671
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja
Brendi Philips

19 99

Përfshinë TVSH 18%

34,99 €
Ju kurseni: 15,00 €

43 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Përmirësoni rutinën tuaj të kujdesit të veshjeve me hekurin me avull Philips, i krijuar për ta bërë hekurosjen më të shpejtë dhe më të lehtë se kurrë më parë. Ky hekur me avull ka një dizajn elegant dhe modern që do të plotësojë çdo dhomë lavanderi ose dollap.


  • Dalje e fuqishme e avullit për heqjen efikase të rrudhave
  • Pllakë jo ngjitëse për rrëshqitje të qetë mbi pëlhura
  • Kapacitet i madh i rezervuarit të ujit për seanca më të gjata hekurosjeje
  • Cilësimet e ndryshueshme të temperaturës për lloje të ndryshme pëlhurash
  • Funksioni i mbylljes automatike për siguri të shtuar


Përjetoni vetë komoditetin dhe performancën e hekurit me avull Philips dhe shikoni ndryshimin që ai mund të bëjë në rutinën tuaj të përditshme.