Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300063028
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Lafe

43 00

Përfshinë TVSH 18%

46,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi Lafe është pajisje ideale për kuzhinën tuaj, duke ofruar performancë të lartë për përgatitjen e ushqimeve dhe pijeve. Ky produkt vjen me fuqi maksimale prej 600W dhe kapacitet të qelqit prej 1.5L, i përshtatshëm për përdorim familjar.

Blenderi është i pajisur me lama prej çeliku inox, të cilat janë të dizajnuara për të shtypur akullin me lehtësi. Kontrolli i shpejtësisë bëhet përmes një butoni mekanik, duke ofruar dy opsione shpejtësie dhe dy programe të ndryshme për përdorim të thjeshtë dhe efikas.

Materiali i përgjithshëm i blenderit është çeliku inox, ndërsa qelqi i jugut është i bërë nga qelqi, duke garantuar qëndrueshmëri dhe siguri gjatë përdorimit. Ngjyra e produktit është e zi, e cila i shton një prekje elegante dhe moderne kuzhinës tuaj.

  • Fuqi maksimale 600W
  • Kapacitet i qelqit 1.5L
  • Lama prej çeliku inox
  • Dy opsione shpejtësie dhe dy programe
  • Material: Çeliku inox dhe qelqi
Detajet
Energjia elektrike: 600 W
Kapaciteti: 1 L
Materiali: Xham,Çelik inox
Ngjyra: E zezë
Numri i shpejtësive: 2