Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300004010
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Adler

18 00

Përfshinë TVSH 18%

19,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

5 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Peshorja elektronike e kuzhinës nga Adler, modeli AD 3173s, është një pajisje e domosdoshme për çdo kuzhinë. E dizajnuar për të qenë e vendosur mbi tryezë, kjo peshore vjen në ngjyrë gri dhe ofron saktësi të lartë në matje deri në 1 gram.

Ajo përmban funksione të ndryshme siç janë fikja automatike, zero automatike dhe funksioni i peshimit të tarës, duke e bërë atë shumë praktike për përdorim. Peshorja punon me 2 bateri AAA, të cilat janë përfshirë në paketim.

Ekranin LED e bën të lehtë leximin e matjeve në njësi të ndryshme si gramë, paund, mililitra dhe unca.

Detajet
Fikja automatike: Po
Forma: Drejtkëndësh
Lloji i baterisë: AAA
Lloji i ekranit: LED
Ngjyra: Hiri,Hiri1
Pesha: 10 kg


Produkte të ngjashme