Blej tani

status:

Pajisje për heqjen e garzave nga rrobat Deerma MQ813W, e bardhë

Numri i produktit: YLL-200000361
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Deerma

16 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

24 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pajisje për heqjen e garzave nga rrobat Deerma MQ813W është një pajisje praktike dhe efikase për të mbajtur veshjet dhe pëlhurat tuaja në gjendje të mirë. Cilësimet e rregullueshme, veçoritë e sigurisë dhe funksionimi pa kabllo e bëjnë atë një shtesë të vlefshme për rutinën tuaj të kujdesit të rrobave dhe rrobave.


  • Rivitalizimi i pëlhurës: Është projektuar për të hequr garzat nga një shumëllojshmëri pëlhurash, duke ndihmuar në rivendosjen e pamjes së veshjeve tuaja.
  • Lartësitë e rregullueshme të heqjes se garzave: Pajisja ofron lartësi të shumta për heqjen e garzave, duke ju lejuar të përshtateni me trashësi dhe lloje të ndryshme pëlhure.
  • E sigurt dhe e butë: Përmban një mekanizëm mbrojtës sigurie që parandalon dëmtimin e veshjeve tuaja, duke siguruar një funksionim të butë dhe të sigurt.
  • Dizajni ergonomik: Me dorezën ergonomike dhe dizajnin e lehtë, është i rehatshëm për t'u mbajtur dhe përdorur për periudha të gjata.
  • Enë e madhe për mbledhje: E pajisur me një enë të gjerë grumbullimi të garzave që zbrazet dhe pastrohet lehtë.
  • Bateria e ringarkueshme: Mundësohet nga një bateri e ringarkueshme, duke ofruar funksionim pa kabllo për komoditet të shtuar.
  • Përdorimi i gjithanshëm: Ideale për përdorim në pëlhura të ndryshme, duke përfshirë triko, pallto, batanije dhe më shumë, për t'i mbajtur ato të duken të freskëta dhe të mirëmbajtura.
Detajet
Kohëzgjatja e karikimit: 2 h
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: E bardhë
Tensioni i baterisë: 3.7 V


Produkte të ngjashme