Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Mulli për kafe Smeg 50' Style, i kuq

Numri i produktit: RMU-200001653
Disponueshmëria

5

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

269 00

Përfshinë TVSH 18%

304,00 €
Ju kurseni: 35,00 €

12 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mulliri i kafesë CGF01 është krijuar për ata që duan të shijojnë shijen e freskët të kafesë në shtëpi - duke kombinuar performancën e bluarjes profesionale me stilin e pagabueshëm. Kafe e sapo bluar me shtypjen e një butoni. Ju mund të merrni bluarjen e përsosur për makinat e ndryshme te kafes.


Ju mund t'i derdhni kokrrat e kafesë direkt në hinkë 350 g Tritan Bean, i cili mund të bëjë deri në 50 gota espresso! Gërshëri konik prej çeliku inox poshtë përpunon kokrrat për të prodhuar një bluarje të qëndrueshme që ruan të gjitha aromat e shijshme të kafesë.


Leva në anën e makinës do t'ju lejojë të zgjidhni cilësimin tuaj të bluarjes nga ekstra i imët në të trashë, bluarja e kërkuar varet nga metoda e pirjes që përdorni. I gjithë procesi është plotësisht automatik: pasi të jetë zgjedhur lloji i bluarjes dhe sasia e kafesë së bluar, mulli i kafesë do të kujdeset për përgatitjen e përzierjes, duke ndaluar pasi të përfundojë procesi duke u siguruar që kafeja juaj të jetë gjithmonë e freskët.

Detajet
Energjia elektrike: 150 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Materiali: Alumin,Plastikë


Produkte të ngjashme