Blej tani

status:

Atlete për vrapim Kinetix Gibson, të gjelbërta me të zeza dhe të bardha

Numri i produktit: HPG-200559173.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Kinetix
Madhësia

39 00

Përfshinë TVSH 18%

44,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

11 %

Dorëzimi prej 29.04.2024 deri 30.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kinetix GIBSON TX 2FX janë atlete unisex për vrapim, të përshtatshme për çdo gjini. Materiali i sipërm është tekstil, i cili ofron komoditet dhe lehtësi gjatë vrapimit.

Ngjyrat e atleteve janë një kombinim i të gjelbërtës, të zezës dhe të bardhës, duke i dhënë një pamje tërheqëse dhe moderne. Madhësitë e disponueshme janë 37, 38 dhe 39, që përshtaten me nevojat e ndryshme të konsumatorëve.

  • Marka: Kinetix
  • Ngjyra: Të gjelbërta me të zeza dhe të bardha
  • Gjinia: Unisex
  • Madhësi të disponueshme: 37, 38, 39
  • Materiali i sipërm: Tekstil
Detajet
Gjinia: Mashkull