Blej tani

status:

Atlete për meshkuj Kinetix, ngjyrë khaki

Numri i produktit: HPG-200523837.1
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Kinetix
Madhësia

45 00

Përfshinë TVSH 18%

50,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

10 %

Dorëzimi prej 23.04.2024 deri 24.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këto atlete për meshkuj nga marka Kinetix janë të dizajnuara për të ofruar komoditet dhe stil. Ngjyra khaki e bën ato të përshtatshme për të kombinuar me veshje të ndryshme. Materiali i përdorur në pjesën e sipërme është i endur, që siguron një ndjesi të lehtë dhe ajrosje të mirë gjatë ecjes.

Madhësitë e disponueshme për këto atlete janë nga 40 deri në 45, duke u bërë të përshtatshme për një gamë të gjerë të madhësive të këmbës. Kinetix Faraday 3Fx është zgjedhja ideale për meshkujt që kërkojnë një këpucë sportive që mund të përdoret çdo ditë.

  • Marka: Kinetix
  • Ngjyrë: Khaki
  • Gjinia: Mashkull
  • Madhësi të disponueshme: 40, 41, 42, 43, 44, 45
  • Materiali i sipërm: I endur
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E gjelbër e çelët