Blej tani

status:

Bluzë për femra Markapia Woman, krem

Numri i produktit: HPG-200372362.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Markapia Woman
Madhësia

8 00

Përfshinë TVSH 18%

11,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

27 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xhemperi me mëngë balon nga Markapia Woman është një zgjedhje e shkëlqyer për një pamje elegante dhe të rehatshme. Ky model është i përshtatshëm për të gjitha madhësitë e trupit dhe vjen në ngjyrën krem që lehtë kombinohet me pjesë të tjera të gardërobës.

Me një pëlhurë të përbërë nga 61% poliester dhe 39% viskozë, ky xhemper ofron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës. Stili i qafës "Kare Yaka" shton një prekje moderne në dizajnin klasik.

  • Markë: Markapia Woman
  • Madhësi të disponueshme: L, M, S, XL
  • Stil qafe: Kare Yaka
  • Ngjyrë: Krem
  • Modeli i veshjes: Regular Fit