Blej tani

status:

Papuçe të brendshme për dimër Deep Out, të zeza

Numri i produktit: HPG-200266228.3
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Deep Out
Madhësia

27 00

Përfshinë TVSH 18%

30,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

10 %

Dorëzimi prej 23.04.2024 deri 24.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Papuçet e brendshme Deep Out janë të dizajnuara për të ofruar ngrohtësi dhe rehati gjatë muajve të ftohtë të dimrit. Ato janë të përshtatshme për përdorim nga të dy gjinitë dhe vijnë në ngjyrë të zezë elegante.

Këto papuçe janë të bëra nga leshi i butë dhe janë ideale për përdorim në ambientet e brendshme. Madhësitë e disponueshme përfshijnë 36 - 37, 38 - 39, dhe 40 - 41, duke u siguruar që të përshtaten me këmbë të ndryshme.

  • Materiali: Lesh i butë për maksimum komoditet.
  • Ngjyra: Të zeza, të përshtatshme për çdo stil.
  • Gjinia: Unisex, për meshkuj dhe femra.
  • Madhësi të disponueshme: 36 - 37, 38 - 39, 40 - 41.
  • Ideal për përdorim në ambientet e brendshme gjatë dimrit.
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë