Blej tani

status:

Videolojë Horizon Forbidden West për Sony PlayStation 5

Numri i produktit: RMU-200003308
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi SONY

48 00

Përfshinë TVSH 18%

72,00 €
Ju kurseni: 24,00 €

33 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Horizon Forbidden West është një lojë e mbushur me aksion e zhvilluar nga Guerrilla Games. Loja është e disponueshme në formatin e mediave fizike dhe vjen në një version standard të lojës. Loja është vlerësuar RP (Vlerësimi në pritje) nga ESRB dhe ka një vlerësim PEGI prej 16. Loja është e disponueshme në gjuhët arabe, gjermane, spanjolle, frënge, italiane, japoneze, polonisht, portugeze dhe ruse. Loja mund të luhet jashtë linje nga një lojtar i vetëm dhe online në modalitetin me shumë lojtarë.